Kochani Klienci! Z powodu urlopu, zamówienia na torty i ciasteczka pieluszkowe złożone po 10.07 będą realizowane po 1.08. Pozostała część sklepu działa jak zawsze ZAPRASZAMY
tel. 607 293 599 | Odbiór własny: Napiki ul. Gliniana 29/ 33, 91-336 Łódź | kontakt@napiki.pl

Zabawki

Zastanawiając się nad kupnem zabawki dla niemowlaka wiele osób staje przed prawdziwym dylematem. My przychodzimy z pomocą wszystkim tym, którzy kompletnie nie wiedzą, co kupić maleńkiemu dziecku. Co więcej, rekomendowane przez nas przytulanki odpowiadają na potrzeby niemowląt! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

Szumiący miś Whisbear emituje dźwięk suszarki do włosów. Szum to najbardziej kojący dźwięk dla niemowlaka. Czujnik płaczu automatycznie uruchamia dźwięk, by ponownie utulić maluszka do snu. Ekologiczny i antyalergiczny gryzak z naturalnego drewna ukoi obolałe dziąsła podczas ząbkowania. Produkt wyprodukowany bez użycia toksycznych substancji. Sensoryczny szeleścik Mr B to odpowiedź na coraz większą świadomość rodziców w dziedzinie rozwoju niemowląt. Przytulanka wykonana z materiałów w kontrastowych kolorach sprawia, że dziecko widzi ją wyraźnie już od pierwszych tygodni po narodzinach. Szeleszczenie i wystające metki to coś, co maluszki wprost uwielbiają. Polecamy pozostałe propozycje bezpiecznych i rozwijających zabawek.

na stronę