napiki.pl powstało dzięki przyjaciołom i dla przyjaciół. Dawanie wspaniałych prezentów sprawia sporo przyjemności nie tylko tym obdarowanym, zatem podaruj bliskiej osobie i jej maleństwu coś pięknego, nietuzinkowego, a jednocześnie praktycznego.


W Napikovie znajdziesz wyjątkowe produkty wyłącznie najwyższej jakości, często ręcznie tworzone przez ludzi z pasją, a wyselekcjonowane i wypróbowane przez młode mamy i ich pociechy. Wymyślanie oryginalnych prezentów dla najmłodszych i rodziców nie musi być trudne, wystarczy odwiedzić napiki.pl Specjalnie dla Ciebie będziemy wyszukiwać co rusz to nowych innowacyjnych produktów by nasi Goście mogli zaskakiwać najbliższych pięknymi prezentami.


Jesteśmy otwarci na indywidualne zamówienia, pragniemy pozostać z Tobą w stałym kontakcie by doradzić w wyborze bądź stworzyć produkt specjalnie dla Ciebie. Zachęcamy do aktywności na naszym fanpagu. Prześlij zdjęcia, chętnie zobaczymy Twoje aranżacje z naszymi produktami. Zapraszamy do częstego odwiedzania napiki.pl i zapisania się do naszego newslettera.

Samych serdeczności

xoxoxo

napiki.pl

Łódź, 91-336

Gliniana 29/33

w razie odbioru osobistego proszę o kontakt telefoniczny 607 293 599 bądź @ kontakt@napiki.pl