Szumiący Miś Czerwień Classic

109,65 zł

129,00 zł

-15%

Whisbear


Miś-przytulanka wykonana z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX®, z antyalergicznym wypełnieniem wraz z wyjmowanym urządzeniem. Po włączeniu przez ok. 40 minut urządzenie wydaje dźwięk szumu suszarki. Istnieje możliwość wcześniejszego wyłączenia urządzenia, ponownego włączenia i regulacji głośności. Uszy oraz łapki misia szeleszczą. Nogi mają bezpiecznie wszyte magnesy umożliwiające zaczepienia misia np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie.

UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Kolor:
kolorowy + łapka z czerwoną tkaniną satynową

More detailsMiś inny niż wszystkie

Miś zainspirowany jest dziecięcymi rysunkami. Głowa i cztery nogi, czyli Głowomiś, to więcej łapek do łapania i gryzienia przez niemowlę.

Serce Misia Whisbear

Serce misia Whisbear nie bije, ale... szumi jak suszarka do włosów. Ten dzwięk uspokaja, ponieważ przypomina Maluszkowi to, co słyszał w brzuchu Mamy. Urządzenie, które bardzo łatwo można uruchomić, automatycznie wyłączy się po około 40 minutach, kiedy dziecko już spokojnie śpi.

Whisbear uczy

Zabawa z nim jest stymulacją sensoryczną dla dziecka. Szeleszczące uszka i łapki, długie nogi uszyte z kolorowych i kontrastowych tkanin dostarczą Twojemu dziecku mnóstwo wrażeń!

Whisbear chwyta nie tylko za serce

W łapkach misia Whisbear są bezpiecznie umieszczone magnesy, dzięki którym można go wszędzie ze sobą zabrać. Miś bez problemu złapie się za rączkę wózka, łóżeczka czy ucho torby z akcesoriami dla dziecka.

Made in Poland

Whisbear - szumiący miś został w całości zaprojektowany i wykonany w Polsce. Kształt misia powstał we współpracy z właścicielkami firmy 'Szumisie' i studentki Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych - Marii Czapskiej. Przytulanki szyte są w szwalni na Mazowszu. Urządzenia szumiące powstały w fabryce na Dolnym Śląsku.

Wymiary:

wymiary misia: 34x13,5 cm
wymiary urządzenia: 7x2,3 cm
wymiary opakowania: 35x23x13 cm