Smoczek okrągły KORONY z naturalnego kauczuku

29,90 zł

Hevea


Smoczek okrągły z kauczuku naturalnego KORONY

Dostępny jest w dwóch rozmiarach:

  • 0-3 miesięcy
  • 3-36 miesięcy

Smoczek kauczukowy został wykonany w 100% z naturalnego kauczuku pozyskiwanego z drzewa Hevea. Kauczuk ten jest wolny od bisfenolu (organiczny związek chemiczny z grupy fenoli stosowany do produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanu.

Hevea to kauczukowiec, wiecznie zielone drzewo poochodzące z Ameryki Południowej i Środkowej.

Smoczki są odlane w całości, łącznie z tarczką, dlatego nie ma w nich żadnych połączeń ani pęknięć, gdzie mogłyby się zbierać brud i bakterie.

Doskonale sprawdza się także jako gryzak; dziecko może łagodzić ból dziąsełek bez obawy, że kauczuk zostanie odgryziony od tarczy.

Mają ergonomiczny kształt, bezpieczny dla twarzy dziecka, szczególnie w okolicy brody i noska. Są bardzo wytrzymałe.

Ozdobne otwory w tarczy smoczka pełną także funkcję wentylacji i komfortowego użytkowania nawet przez najmniejsze dzieci.

Smoczki są testowane w celu potwierdzenia, że spełniają normy Unii Europejskiej.

Mają dużą sprężystość, ale wykonane są z tak delikatnego kauczuku, że nawet jeśli dziecko na nim uśnie, to na twarzy nie pozostaną „odbite” ślady.

Produkty Hevea pakowane są w stylowo zaprojektowane pudełka z papieru pochądzącego z odzysku, a kauczuk naturalny, z którego są wykonane, może być rozkładany jest przez mikroorganizmy – jest w 100% biodegradowany.

Produkt całkowicie bezpieczny i naturalny, stworzony z troską i uwzględnieniem potrzeb każdego malucha.


  • 0-3 miesięcy
  • 3-36 miesięcy