Sklep Napiki
Feluś i Gucio idą do przedszkola
Feluś i Gucio idą do przedszkola
Feluś i Gucio idą do przedszkola
Feluś i Gucio idą do przedszkola

Feluś i Gucio idą do przedszkola +3 lata

39,90 zł
Brutto

Feluś i Gucio idą do przedszkola

Katarzyna Kozłowska

forma wydania: książka papierowa 
oprawa: twarda

ilustrator: 

Marianna Schoett

rok wydania: 2018 
liczba stron: 40 
format: 205 x 250 mm 
przedział wiekowy: +3 lata
Feluś ma trzy lata i właśnie pierwszy raz idzie do przedszkola. Razem z rodzicami przygotowuje się na to wydarzenie. Wspólnie wybierają plecak i kompletują wyprawkę. Chłopiec pakuje też swojego najwierniejszego kompana, misia Gucia – razem wyruszą w nieznane. Dowiedzą się, jak wyglądają sale, co będą robić, w jakich zajęciach i wydarzeniach będą uczestniczyć. Feluś ma mnóstwo pytań. Czy spotka znajome dzieci? W czym pomoże mu pani? A co będzie, jeśli nagle zatęskni za mamą? 
Jeśli zbliża się moment, w którym i Wasze dziecko pójdzie do przedszkola, ta książeczka pomoże całej rodzinie oswoić się z nową sytuacją. Ciepłe i pogodne ilustracje pokazujące wnętrze przedszkola i wybrane chwile z przebiegu dnia zachęcą do radosnego wyczekiwania, a wspólne czytanie stanie się pretekstem do rozmów. Dzięki temu Wasze dziecko będzie spokojniejsze i z radością powita nowych kolegów.  
Książka uhonorowana następującymi nagrodami:
Wyróżnienie w XVII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku

Szczegóły produktu

Nowy produkt

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Witaj. Zanim zaczniesz korzystać z naszego serwisu, pragnę Cie poinformować, że nasza witryna internetowa korzysta z plików cookie (ciasteczka). Więcej informacji znajdziesz w naszej zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI czytaj więcej