Sklep Napiki
  • -15%

Grzechotka i gryzak meduza +3 m-cy, Baby Banana

Baby Banana Meduza to urocza sensoryczna grzechotka i gryzak w jednym. Wykonana w 100% z bezpiecznego i elastycznego silikonu ma miękką, sprężystą główkę z mnóstwem licznych wypustek i tekstur, które uśmierzą ból podczas ząbkowania. Różnorodne kolorowe pętle przypominające macki, ułatwiają trzymanie i manewrowanie oraz wspierają koordynację ręka-oko u dzieci. Gryzak delikatnie ukoi bolesne ząbkowanie, masując dziąsła malucha. Zabawka zachęci Malucha do chwytania, wspomagając umiejętności manualne dziecka. Gryzak będzie idealnym pierwszym prezentem dla każdego Malucha.

Cechy:
- 2 w 1 grzechotka sensoryczna i gryzak
- w 100% silikonowa i elastyczna
- łatwa do uchwycenia przez małe rączki dziecka
- masuje delikatne dziąsła dziecka, doskonała podczas ząbkowania
- wykonana z miękkiego, wytrzymałego silikonu
- zapewnia różnorodne kształty i tekstury
- kolorowe macki do ząbkowania
- Bez BPA, lateksu i ftalanów
- lekka i łatwa do trzymania
- wspomaga koordynację ręka-oko

Wymiary:
- średnica 10 cm
- wysokość 17 cm

Wymiary w opakowaniu:
- szerokość 13,5 cm
- wysokość 23 cm
- głębokość 10 cm

Baby Banana powstało dzięki dwóm kobietom Sandry Phillips i Heather Phillips które wspólnie stworzyły pierwszą elastyczną i bezpieczną szczoteczkę do zębów. Od 2001 r Banana sprzedał miliony elastycznych szczoteczek, zapewniając małych dzieciom  bezpieczeństwo i pomagając dzieciom wcześnie nauczyć się dobrych nawyków związanych z pielęgnacją jamy ustnej. Firma rozwinęłą się w szybkim tempie, jednak nadal pozostaje firmą rodzinną, a większość pracowników to członkowie rodziny, wszyscy pracują nad wizją tworzenia bezpiecznych, miękkich i elastycznych produktów dla dzieci.

Ostatnie sztuki w magazynie
67,15 zł 79,00 zł -15%
Brutto

 
Nowy

Jak to się to stało, że powstało?

W 2001 roku szczęśliwy bobas o blond włosach żuł szczoteczkę do zębów. Małe dzieci to często robią. I wtedy zdarzył się wypadek. Podczas biegu nagle upadł, a twarda plastikowa szczoteczka do zębów miękką tkankę podniebienia. Takie urazy są częstą przyczyną wizyt dzieci poniżej dwóch lat na izbie przyjęć. Zdążają się nawet śmiertelne przypadki.

Kto za tym stoi?

Głównymi pomysłodawcami były Babcia Sandra Phillips i ciocia higienistka stomatologiczna, Heather Phillips. Rodzina naszego uśmiechniętego malucha. Panie połączyły siły, aby zapobiec takim urazom u innych maluszków. Wspólnie narodził się ich pomysł na pierwszą elastyczną i bezpieczną szczoteczkę do zębów.

Co wydarzyło się później?

Od tego czasu rodzinna firma Baby Banana sprzedała miliony elastycznych szczoteczek do zębów i gryzaków. Tym samym zapewniła bezpieczeństwo milionom małych ust. Dzięki ich szczoteczkom dzieci już we wczesnym wieku uczą się dobrych nawyków w zakresie pielęgnacji jamy ustnej.

Czy duża firma nie może być rodzinna?

Firma Baby Banana bardzo się rozrosła jednak  pozostaje firmą rodzinną. Większość pracowników to członkowie rodziny i wszyscy ciężko pracują nad realizacją wizji tworzenia bezpiecznych, miękkich, elastycznych i zabawnych produktów dla maluszków.

 

Motto: My nie wynaleźliśmy szczoteczki do zębów. My sprawiliśmy ją bezpieczniejszą.

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Witaj. Zanim zaczniesz korzystać z naszego serwisu, pragnę Cie poinformować, że nasza witryna internetowa korzysta z plików cookie (ciasteczka). Więcej informacji znajdziesz w naszej zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI czytaj więcej