Sklep Napiki
  • Obecnie brak na stanie
Oczami Maluszka Karty
Oczami Maluszka Karty
Oczami Maluszka Karty
Oczami Maluszka Karty

Oczami Maluszka Karty

Oczami Maluszka Karty to 9 dużych plansz, a na nich 18 czarno-białych ilustracji z elementami koloru żółtego, aby jeszcze lepiej stymulować rozwój Twojego dziecka.

Niemowlę na początku swojego życia widzi tylko kontrastowe barwy. Kontrastowe ilustracje dobrane specjalnie z myślą o najmłodszych pozwolą Ci budować więź z dzieckiem i dbać o jego rozwój już od pierwszych chwil spędzonych razem!

Kontrastowe ilustracje stymulują nie tylko korę wzrokową mózgu, ale są początkiem nawiązania kontaktu z maleństwem. Kolor żółty jest rozpoznawalny przez noworodka już w pierwszych miesiącach życia. Karty Oczami Maluszka spodobają się także starszym dzieciom, jako wspomaganie komunikacji werbalnej.

Karty możesz dać dziecku do rączki, położyć do łóżeczka, czy też powiesić na karuzeli lub przy wózku podczas spacerów. W ten sposób Twoje dziecko może dłużej cieszyć się ilustracjami, a także rozwijać zdolności manualne.

Obecnie brak na stanie
29,90 zł
Brutto

 
Nowy
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Witaj. Zanim zaczniesz korzystać z naszego serwisu, pragnę Cie poinformować, że nasza witryna internetowa korzysta z plików cookie (ciasteczka). Więcej informacji znajdziesz w naszej zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI czytaj więcej