Sklep Napiki
Feluś i Gucio poznają Emocje +3 lata
Feluś i Gucio poznają Emocje +3 lata
Feluś i Gucio poznają Emocje +3 lata
Feluś i Gucio poznają Emocje +3 lata

Feluś i Gucio poznają Emocje +3 lata

Ostatnie sztuki w magazynie
39,90 zł
Brutto

Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować

Katarzyna Kozłowska

forma wydania: książka papierowa 
oprawa: twarda

ilustrator: 

Marianna Schoett
rok wydania: 2020 
liczba stron: 40 
format: 205 x 250 mm 
przedział wiekowy: +3 lata
Feluś jest przedszkolakiem i każdego dnia doświadcza różnych emocji. Wizyta u lekarza okaże się próbą odwagi. Przygotowanie śniadania dla rodziców będzie powodem do dumy. A kiedy kolega przebiegnie po świeżo zbudowanym zamku z piasku, Felusia ogarnie złość. Czy te doświadczenia wydają się Wam znajome?
Jak zawsze Felusiowi towarzyszy ukochany miś Gucio, który tłumaczy zawiły język emocji na bliskie i zrozumiałe każdemu maluchowi doświadczenia zmysłów – dla Gucia radość ma słodki smak, spokój przypomina dźwięki harfy, a tęsknota jest jak deszczowy dzień. 
Podczas lektury książki mały czytelnik znajdzie się w wielu dobrze znanych sobie sytuacjach. Razem z Felusiem i Guciem nauczy się rozpoznawać, nazywać i akceptować swoje emocje. Będzie też wiedział, skąd się biorą, w jaki sposób można je wyrażać i jak sobie z nimi radzić.  

Szczegóły produktu

Nowy produkt

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Witaj. Zanim zaczniesz korzystać z naszego serwisu, pragnę Cie poinformować, że nasza witryna internetowa korzysta z plików cookie (ciasteczka). Więcej informacji znajdziesz w naszej zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI czytaj więcej